KVANTITA NÁM, BRÁCHO, ZAČÍNÁ PŘEDBÍHAT KVALITU...

 Poslední dobou prudce vzrostl na signálech počet registrovaných uživatelů, což je skvělé. Nejedno srdce zaplesá, když vidí číslovku 10720 uživatelů...

Poslední dobou taky prudce vzrostl počet příspěvků v blozích a nutno podotknout, že se jejich kvalita (dle mého názoru) začíná vytrácet...ale o kvalitě nechť si udělá každý sám vlastní úsudek!

Nechci tady nikoho poučovat o vhodnosti příspěvků, ale spíš bych chtěla varovat ty, kteří píší do svého blogu věci až příliš křehké. 

Vím a chápu, že v určitém období člověk potřebuje obrovské pochopení od druhých, cítí se nepochopen od rodičů, vyrovnává se sám se sebou a má taky přirozenou touhu se se svými niternými věcmi svěřovat, což je zdravé a správné a patří k normálnímu vývoji. Ovšem svěřovat se blízkému příteli a napsat to do blogu je naprostý rozdíl.  Nejhorší věc, která se vám pak může stát je to, že vás někdo v lepším případě nepochopí, v horším se vašim problémům vysměje... I to se na signálech stává!

Jsme lidi, jsme různí, každej máme v sobě míru tolerance a empatie jinou, někdo je od přírody kritik, někdo srandista, a tak se velice dobře stane, že z komára vznikne velbloud, z velblouda opice a z opice ponorka!

Internetová komunikace byla, je a vždy bude pouhou  "náhražkou." Stejně tak z mailu smsky či ICQ nikdy nepochopíte pravý význam sdělení, když neuslyšíte tón hlasu, neuvidíte výraz tváře...

BUĎME K SOBĚ PROSÍM CHÁPAVÍ a snažme se spíš pochopit obsah, i když forma je někdy nedokonalá...